13 Temmuz 2018

Atölye Liderleri ve Rehberleri

Onur KIRIK
PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ

Hatay Bilim ve Sanat Merkezi- Matematik Öğretmeni

Ayşe FİZAN SASA

İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi- Fen Bilimleri Öğretmeni

Ahu Deniz ULUDAĞ

Sebati Günenç Ortaokulu

Ali YILMAZ

Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi

Arzu BEBEK BURUK

İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi- Görsel Sanatlar Öğretmeni

Aslı DENİZ

Bursa Şahinler Anadolu Lisesi Psikolojik Danışman,&Psikoterapist

Aylin AÇIKGÖZ

ODTÜ AAT Başkanı

Aysel GÜNAY SAKAR

Hatay Bilim ve Sanat Merkezi- Kimya Öğretmeni

Barış SEMİZ
Berna MERCAN
Bilal ALTUNBAŞ
Bilal ER
Birol ŞEN
Can TORAMAN

Keskincik İlkokulu- Okul Öncesi Öğretmeni Altınözü/Hatay

Cem KAĞAR
Doç. Dr. Cemile ÖZDEMİR DİNÇ

Mustafa Kemal Üniversitesi- Fen-Ed. Fak. Kimya Böl. Antakya

Ceren TUĞRUL
Cihannur KIRIK

Tavla Ahmet Edip Rande Ortaokulu- İngilizce Öğretmeni

Dilek ÖZGÜL

İstanbul Bilim ve Sanat Merkezi Sınıf Öğretmeni

Elif BALCIOĞLU
Elif KORKMAZ

Payas Fahrettin Altay Ortaokulu – Matematik Öğretmeni

Ergün ERKEN

Milas Çamköy Ortaokulu/Muğla

Esin ÇOLAK

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu, Okulöncesi Öğretmeni

Fatma Hülya YÜCEL
Görsel Sanatlar Öğretmeni/Hatay BİLSEM
Fatma KABALCI

Emel Akçay ilkokulu- Özel eğitim öğretmeni

Fatma Sevgi AYDIN ALTINIŞIK

KKTC- Sınıf Öğretmeni

Filiz EGEMEN
İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi İngilizce Öğretmeni
Gürcan ELÇİ
Hakan ATÇEKEN
Hisamiddin DİNÇ

Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi-Biyoloji Öğretmeni

Hüseyin KAZAN
İbrahim HÜRRİYETOĞLU
Kadir YETİŞ

Karaman Yunus Emre Ortaokulu Fen bilimleri öğretmeni

Mahmut REYHANİ
Mahmut TEKEŞ

Mezopotamya Astronomi Derneği ve Yüreğir Belediyesi Bilim Merkezi Adana

Mehmet Ali ERYILMAZ
Mehmet Bestami ATİK
Melek KAYA

Mersin Üç Ocak Ortaokulu-Matematik Öğretmeni

Mert KOÇER

Aydın-Kuşadası Atatürk Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni

Muhammet GÜRZ
Mustafa Kemal KALKAN
Sınıf Öğretmeni/Hatay BİLSEM
Müge KALAYCIOĞLU
HATAY BİLİM VE SANAT MERKEZİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Nihat BAL
Nilay KIYMACI

Denizciler Mustafa Kemal İlkokulu- Sınıf Öğretmeni

Nur Zuhal ŞENCAN
Olcay ÇAKIR
Fen Bilimleri Öğretmeni/TED Koleji
Osman KABALCI
Özge YEĞİNER
Özgür SÜRÜCÜ
Sadık AÇIKGÖZ

Altınözü Halk Eğitimi Merkezi- Sınıf Öğretmeni

Sebahattin KÖSEOĞLU

Hatay Bilim ve Sanat Merkezi-Görsel Sanatlar Öğretmeni

Sebiha TÜMKAYA
Sebiha Ceylan AKARCA

Mersin Osmangazi Ortaokulu-Teknoloji Tasarım Öğretmeni

Seda ALTAY
Seher GÜL

Çanakoluk Huzurlu Ortaokulu Samandağ-Hatay Matematik Öğretmeni

Selda YARİM
Semire ÇOLAK

Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu/Defne Okul Öncesi Öğretmeni

Serhat Yusuf YÜCEROR

Payas STEM Merkezi- Bilgisayar Mühendisi

Serkan ORMAN
Sinem KARASALİH

Kazimkarabekir ilkokulu- Sınıf Öğretmeni

Sinem KAYMAK

Arpagedik İlkokulu- Sınıf Öğretmeni

Sinem YILMAZ
Şenol ŞANLI

Makine Mühendisi-Emekli

Taner OKTAY

TED Hatay Koleji - Fen Bilimleri Öğretmeni

Tesime KAĞAR
Tuba KAZANÇ
Tuğba TOPÇU

Mustafa Kemal Üniversitesi MKÜ Tıp Fakültesi

Tubanur TIRAŞOĞLU
Uğur İKİZLER

Makine Mühendisi

Umut GÜZEL

Muğla/ Fethiye Sena Fen Lisesi- Fizik Öğretmeni

Verim GÜMÜŞSOY

Coğrafya Öğretmeni

Volkan AÇIKYOL
Zehra UZUNGENÇ
Fen Bİlimleri Öğretmeni/Generel Şükrü Kanatlı Ortaokulu